archive-lt.com » LT » A » ATSAKINGAKOSMETIKA.LT

Total: 187

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Dažniausiai pasitaikantys gyvūlinės kilmės ingredientai kosmetikoje | Atsakinga kosmetika
    išgaunama iš žuvų žvynų kurie tinkamai apdorojus tampa žvilgesnio suteikiančiais milteliais Tokie milteliai naudojami skaistalų akių šešėlių nagų lako gamyboje Hialurono rūgštis Hyaluronic Acid Medžiaga išgaunama iš gyvūnų virkštelių sąnarių skysčių Naudojama kosmetikoje kremų serumų losjonų gamyboje Hidrolizuoti gyvūnų baltymai Hydrolyzed Animal Protein Medžiaga dažniausiai naudojama kosmetikoje ypač šampūnuose ir kitose plaukų priežiūros priemonėse Karbamidas Carbamide Kuomet medžiagos šaltinis gyvūnai išgaunama iš šlapimo ir kitų kūno skysčių Naudojama dezodorantų dantų miltelių burnos skalavimo skysčių plaukų dažų rankų kremų losjonų šampūnų gamyboje Karminas Karmino rūgštis Carmine aka cochineal cochineal extract crimson lake natural red 4 C I 75470 E120 carminic acid Raudonos spalvos karminas išgaunamas iš Košenilio vabzdžio kūno ir kiaušinių Spalva naudojama lūpų dažų ir skaistalų gamyboje Karotinas beta karotinas vitaminas A Carotene Provitamin A Beta Carotene Randamas daugelio gyvūnų audiniuose tačiau taip pat ir augaluose Kosmetikoje naudojama kaip dažanti medžiaga Kastoreumas Castor Castoreum Riebi medžiaga turinti stiprų kvapą Anksčiau buvo išgaunama iš ondantrų ir bebrų genitalijų bet dabar dažniausiai sintetinama Vartojama medžiagų suklijavimui kvepaluose ir smilkaluose Kazeinas Casein Caseinate Sodium Caseinate Sudėtinis pieno baltymas išgaunamas iš pieno kosmetikoje naudojamas kaip sudėtinė dalis plaukų priežiūros priemonių įvairių kaukių gamybai Keratinas Keratin Natūralus proteinas išgaunamas iš žinduolių plaukų kailio nagų ir ragų Keratinas dažniausiai naudojamas plaukų priežiūrai skirtuose produktuose Kiaušinių baltymai Egg Protein Naudojami šampūnuose odos priežiūros priemonėse Kolagenas Collagen Natūralus gyvūlinės kilmės baltymas kurio yra gyvūnų kremzliniuose audiniuose Išgaunamas tinkamai apdorojus gyvūlinės kilmės kremzlinius audinius Kolagenas suteikia putlumo ir stangrumo todėl naudojamas kremų lupų dažų losjonų gamyboje Lajus Riebus lajaus alkoholis Tallow Tallow Fatty Alcohol Medžiagos išgaunamos iš jautienos riebalų Dažnai naudojama skutimosi putų gamyboje Lanolinas Lanolin Lanogene Lanolin Acid Wool fat Wool Wax Lanolin Alcohol Lanosterols Gaunamas iš nukirptos avies vilnos Nukirpus avį vilna plaunama ir gaunami vilnos riebalai Šie riebalai kelis kartus išvalomi ir taip gaunamas ypač švarus lanolinas Dažniausiai naudojamas losjonų ir lupų balzamų gamyboje Lecitinas Cholino rūgštusis tartratas Lecithin Choline Bitartrate Medžiaga randama nervų audiniuose kraujyje Naudojama paakių kremų lūpdažių skystų pudrų rankų kremų losjonų muilo šampų gamyboje Linolo rūgštis Linoleic Acid Medžiaga naudojama kosmetikoje Miristo rūgštis Myristic Acid Organinė rūgštis paprastai išgaunama iš riešųtų aliejų bet kartais išgaunama ir iš gyvūnų Naudojama šampūnų kremų gamyboje Naturalūs šaltiniai Natural Sources Gali reikšti tiek augalinės tiek gyvūlinės kilmės medžiagas Kosmetikos srityje dažniausiai reiškia gyvūlinės kilmės medžiagas tokias kaip gyvūnų elastiną liaukas riebalus baltymus aliejus Nukleino rūgštys Nucleic Acids Medžiaga randama visuose gyvų organizmų ląstelių branduoliuose Naudojama kosmetikoje šampūnuose minkštikliuose ir t t Oktano rūgštis Caprylic Acid Gali būti išgaunamas iš karvių ir ožkų pieno Kosmetikoje naudojamas kveplaų ir muilų gamyboje Oleino rūgštys Oleic Acid Medžiaga išgaunama iš įvairių gyvūlinės kilmės ir augalinės kilmės riebalų bei aliejų Dažniausiai komerciškai išgaunama iš nevalgomo lajaus Naudojama ilgalaikėse plaukų modeliavimo priemonių kremų nagų lako lūpų dažų odos priežiūros priemonių gamyboje Palmitino rūgštis Palmitic Acid Medžiaga gali būti išgaunama ir iš gyvūnų Naudojama šampūnų skutimose putų kremų gamyboje Pantenolis Dekspantenolis B vitaminų kompleksas Provitaminas B 5 Panthenol Dexpanthenol Vitamin B Complex Factor Provitamin B 5 Gali būti išgaunama iš gyvūnų Naudojama šampūnų

    Original URL path: http://atsakingakosmetika.lt/dazniausiai-pasitaikantys-gyvulines-kilmes-ingredientai-kosmetikoje/ (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Vegan kosmetikos sąrašas | Atsakinga kosmetika
    shop RebelQueenRestraintz Rogue Republic http roguerepublic moonfruit com Sci Fi Cosmetics http www scificosmetics com Scout Cosmetics http www scoutcosmetics com Shiro Cosmetics http shirocosmetics com Sobe Naturals https www etsy com au shop SobeBotanicals Swagger Cosmetics http www swaggercosmetics com The All Natural Face http www theallnaturalface com Well 2 http www well2 com au naturalproducts htm Akin http www purist com Amie http amieskincare com our lovely ingredients Ayana Organics https www ayanaorganics com au Be Natural Organics http www benaturalorganics com Default asp Beautiful Earth http beautiful earth co za index php nav category Bioethique Organic http bioethiqueorganic com Bonicca http www boniccaorganics com Botani http www botani com au Ceela http skinbyceela com Devita http devitaskincare com store Different Daisy http differentdaisy yolasite com Dolphin Organics http dolphinorganics com Douvall s Organic http www douvalls com Dr Danton http www drloretta com Dr Loretta http www drloretta com Dr Wendy http fromnature biz Elta http www elta net Florere http www florere com Från Krämer http fran kramer myshopify com Gourmet Body Treats http gourmetbodytreats com Happy me Skincare http www happymeskincare com Herbal Choice http www herbalchoicemari com Herbology http www herbologybeauty com Hippy Heaven http hippyheavennaturalbeauty net Hothouse Botanicals http www hothousebotanicals com Hugo Naturals http www hugonaturals com Keshi Organics http www keshiorganics com au view Kimberly Sayer http www kimberlysayer com Kuush http www kuush com KSA Jojoba http jojoba ksa jojoba com Lin Lou http www linlouskinrituals com au L uvalla http luvalla com La Bella Pink http www labellapink com La Isha http la isha com Leap Organics http www leaporganics com Lillian Skincare http www lillianskincare com Loving Naturals http loving naturals skin care webstorepowered com Meow Meow Tweet http meowmeowtweet myshopify com Metamour Skincare http www metamourskincare com home html Metropolis http www metropolissoap com shop MuLondon http www mulondon com Nature s Gate http www shopnatures gate com Nude http www nudeskincare co nz Odacite http www odacite com Organic Grooming http www organic grooming com Organic Kama http www organickama com au Organic Roseshare http www rosehipskincare com au Osea Malibu http oseamalibu com Planet eve http www planeteveorganics com Pure Chip http purechimp com Relogy http www relogynow com Sanctum http www sanctumaustralia com Sevi http www ecosevi com Soapwalla https www etsy com shop soapwallakitchen Sudsatorium https www etsy com au shop Sudsatorium Sukin http www sukinorganics com Thesis http thesisbeauty com Tri Nature http www trinature com 103 home U little Beauty http www ulittlebeauty com au products php Yaoh http www yaoh co uk Y natural http www ynatural com au Y yo http www y yo com au Yuva http www yuva com au ABRA http www abratherapeutics com Antho http thesisbeauty com Bubble Shack Hawaii http www bubbleshackhawaii com Dixie Bits http www dixiebits com Dr Singha http www drsingha com Earth Mama Angel Baby Organics http earthmamaangelbaby com Earthly Body http earthlybody com Enfusia http www enfusia com Fanciful

    Original URL path: http://atsakingakosmetika.lt/vegan-kosmetikos-sarasas/ (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Receptai: Vegan – Kūno priežiūra | Atsakinga kosmetika
    PATIKRINK AR TAVO KOSMETIKA DRAUGIŠKA GYVŪNAMS Toggle navigation Receptai Vegan Kūno priežiūra Asmens higiena Kūno šveitikliai Vilnius kosmetika ggi lt 370 693 83049 Facebook Instagram Google Plus YouTube

    Original URL path: http://atsakingakosmetika.lt/diy-vegan/receptai-vegan-kuno-prieziura/ (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Receptai: Vegan – Veido priežiūra | Atsakinga kosmetika
    PATIKRINK AR TAVO KOSMETIKA DRAUGIŠKA GYVŪNAMS Toggle navigation Receptai Vegan Veido priežiūra Dekoratyvinė kosmetika Veido šveitikliai Vilnius kosmetika ggi lt 370 693 83049 Facebook Instagram Google Plus YouTube

    Original URL path: http://atsakingakosmetika.lt/diy-vegan/receptai-vegan-veido-prieziura/ (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Receptai: Vegan – Plaukų priežiūra | Atsakinga kosmetika
    PATIKRINK AR TAVO KOSMETIKA DRAUGIŠKA GYVŪNAMS Toggle navigation Receptai Vegan Plaukų priežiūra Šampūnai Plaukų balzamai Plaukų formavimo priemonės Vilnius kosmetika ggi lt 370 693 83049 Facebook Instagram Google Plus YouTube

    Original URL path: http://atsakingakosmetika.lt/diy-vegan/receptai-vegan-plauku-prieziura/ (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Receptai: Vegan – Kita | Atsakinga kosmetika
    PATIKRINK AR TAVO KOSMETIKA DRAUGIŠKA GYVŪNAMS Toggle navigation Receptai Vegan Kita Vonios bombos Natūralus nagų lako valiklis Makiažo valiklis Vilnius kosmetika ggi lt 370 693 83049 Facebook Instagram Google Plus

    Original URL path: http://atsakingakosmetika.lt/diy-vegan/receptai-vegan-kita/ (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • admin | Atsakinga kosmetika | Page 2
    Patvirtinta daugiau alternatyvų produktų testavimui Posted on rugsėjo 16 2015 vasario 3 2016 by admin Posted in Uncategorized Draugiška gyvūnams kosmetika Rituals Nedraugiška gyvūnams kosmetika Parodontax NAVS Mokslo pažanga nekenkianti gyvūnams Posted on rugpjūčio 5 2015 vasario 3 2016 by admin Posted in Uncategorized Victoria s Secret purvinoji paslaptis Posted on rugpjūčio 3 2015 vasario 3 2016 by admin Posted in Uncategorized Nedraugiška gyvūnams kosmetika The Organic Pharmacy Nedraugiška gyvūnams

    Original URL path: http://atsakingakosmetika.lt/author/admin/page/2/ (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Uncategorized | Atsakinga kosmetika | Page 2
    Secret purvinoji paslaptis Posted on rugpjūčio 3 2015 vasario 3 2016 by admin Posted in Uncategorized Dirbtinė oda viena iš alternatyvų tyrimams naudojant gyvūnus Posted on gegužės 22 2015 vasario 3 2016 by admin Posted in Uncategorized Kinijoje sušvelninti kosmetikos testavimo reikalavimai Posted on gegužės 14 2015 vasario 3 2016 by admin Posted in Uncategorized 5 būdai padėti gyvūnams kurie naudojami eksperimentams Posted on gegužės 12 2015 vasario 3 2016

    Original URL path: http://atsakingakosmetika.lt/category/uncategorized/page/2/ (2016-05-01)
    Open archived version from archive



  •