Total: 225

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Vilniaus "Perlas-MRU" oficialiai uždarė 2015-2016 m. sezoną - BC „Perlas-MRU“
    treneriai bei vadovybė trečiadienį rinkosi į Olifėja kur oficialiai uždarė 2015 2016 metų NKL sezoną Sveikinimo ir padėkos žodžius tarė Perlo MRU komandos direktorius Vytenis Tupčiauskas Olifėjos generalinis direktorius Antanas Muraška ir Vilniaus Lietuvos ryto prezidentas Gedvydas Vainauskas Už visą įdomų bei gan sėkmingą sezoną visos komandos vardu padėkojo kapitonas Gytis Brazauskas Visi susirinkę dalyviai bei svečiai pavakarieniavo bei aptarė ateinančio sezono planus bei vizijas BC Perlas MRU info Post

Open archived version from archive

• Vilniaus „Perlas-MRU“ sezoną baigė Palangoje - BC „Perlas-MRU“
    sumenkęs iki 14 18 32 tačiau į tai palangiškiai atsakė dvigubai 21 42 šis skirtumas tarp ekipų išliko iki ilgosios pertraukos 32 52 Kovingai užsivedę vilniečiai po didžiosios pertraukos spaudė Palangos krepšininkus dėl kiekvieno aikštės centimetro ir sumažino atsilikimą iki 12 taškų 49 61 Atsilikimas dar labiau ištirpo lemiamame kėlinyje kai 35 ąją minutę po Domanto Pipiro dviejų taškų iš po krepšio skirtumas tarp komandų tesiekė 5 taškus 61 66

• Sausakimšoje MRU arenoje - vilniečių pergalės džiaugsmas - BC „Perlas-MRU“
    esant 36 36 Arnas Beručka pelnė keturis taškus be atsako tačiau į tokį pareiškimą Palangos komandos kapitonas Povilas Šakinis atsakė 8 taškais 42 47 ir šį penkių taškų skirtumą palangiškiams pavyko išsaugoti iki trečiojo ketvirčio pabaigos 54 59 Viskas apsivertė aukštyn kojomis ketvirtajame kėlinyje kai Arvydo Gronskio treniruojami krepšininkai laimėjo sausą atkarpą 10 0 ir padėjo pagrindą pergalei 64 59 Likus žaisti 19 sekundžių komandas skyrė vienas taškas tuomet prie

• Vilniečiai iš Palangos grįžo nuleistomis galvomis - BC „Perlas-MRU“
    33 37 Nors po ilgosios pertraukos sugrįžę krepšininkai žaidė nerezultatyviai tačiau trapią persvarą savo rankose laikė Palanga 43 38 Lemiamą kėlinį svečiai iš sostinės pradėjo pelnydami keturis taškus be atsako bet į tai Mindaugas Reminas ir Aurimas Urbonas atsakė tolimais metimais 56 47 O Arvydo Gronskio auklėtiniai ir toliau nerado sėkmingų kelių link varžovų krepšio o kitoje aikštės pusėje Deividas Anužis pelnė du taškus su pražangą ir palangiškiai nutolo per

• Aisčio Pilausko vedamas „Perlo-MRU“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą - BC „Perlas-MRU“
    pridėjo Aistis Pilauskas ir Perlas MRU įgijo penkių taškų pranašumą kurį išlaikė iki didžiosios pertraukos 36 29 Po ilgosios pertraukos pirmuosius septynis taškus pelnė Virginijaus Sirvydžio treniruojama Palanga 36 36 Rytis Pipiras Aistis Pilauskas o kitoje pusėje Mindaugas Reminas ir Aurimas Urbonas pataikė po tolimą šūvį o vilniečiai išlaikė trapią trijų taškų persvarą 58 55 Galingą lemiamą ketvirtį pradėję vilniečiai spurtavo 2 13 ir įgijo dviženklį pranašumą 71 57 Palangiškiai

• Vilniečiai nusileido palangiškiams ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0:1 - BC „Perlas-MRU“
    iki pirmojo kėlinio pabaigos 20 15 Situacija Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai pagerino prieš ilgąją pertrauką kai po Aurimo Urbono tritaškio persvarą šoktelėjo iki 11 taškų atžymos 36 25 bet vilniečiai šį deficitą neženkliai sumažino 41 34 Likus žaisti 40 sekundžių pranašumas tarp komandų tesiekė tris taškus 68 71 tuomet prasidėjo baudų metimo maratonas kuris buvo sėkmingesnis šeimininkams 70 74 Perlas MRU Tautvydas Pipiras 18 Tomas Galeckas 15 6 rez perd Margiris

• NKL ketvirtfinalyje - „Palangos“ barjeras - BC „Perlas-MRU“
    visam likusiam sezonui iškrito Palangos lyderis Matas Jucikas 196 cm ūgio krepšininkas vidutiniškai rinkdavo po 16 taškų atkovodavo po 9 kamuolius blokuodavo po beveik 3 varžovų metimus ir rinkdavo po 21 naudingumo balą Be šio krepšininko žaidimo stilius turėtų bent kažkiek pasikeisti nors jo vietą puikiai užėmė iš JAV atvykęs Titusas Robinsonas Varžovų smogiamasis trejetas Titusas Robinsonas 14 7 tšk ir 8 4 atk kam 17 4 naud bal Reginaldas Simsas 11 tšk 2 3 rez perd 8 naud bal Deividas Anužis 10 tšk 3 5 rez perd 11 naud bal Vilniečių statistiniai lyderiai Nors šiuo metu rezultatyviausias krepšininkas yra Tautvydas Pipiras 13 5 tšk tačiau žaidėjas dėl turėtų problemų su sveikata nežaidė tris mėnesius ir negali šiuo metu demonstruoti aukščiausios sportinės formos Nuotr Elžbieta Jurgilevič Po jo į rezultatyviausių krepšininkų gretas taikosi vyriausias komandos žaidėjas Remigijus Sugintas 11 tšk Margiris Normantas prideda po 10 o Tomas Galeckas Arnas Beručka ir Domantas Pipiras po 8 taškus Treneriai ragavę LKL duonos Arvydas Gronskis dar šiame sezone laikinai vadovavo LKL vicečempionams Vilniaus Lietuvos ryto krepšininkams o jo oponentas Virginijus Sirvydis prieš kelis metus treniravo šiuo metu iš krepšinio žemėlapio išnykusį Vilniaus Sakalų klubą bei Kėdainių Nevėžį Nuotr ReAl Moments Skaudus susidūrimas Praėjusiame

• Arvydas Gronskis: „Palanga“ - įveikiamas varžovas - BC „Perlas-MRU“
    komanda visam sezonui iškritus pagrindiniui komandos lyderiui Matui Jucikui Tai įveikiama komanda šypsosi Dar labai ne analizavome nes ruošėmės aštuntfinalio serijai su Rasais Tai gerai sukomplektuota komanda kuri savo sudėtyje turi tokius žaidėjus kaip Mindaugas Reminas Povilas Šakinis bei tuos pačius amerikiečius kurie vedą komandą į priekį Po daugiau nei trijų mėnesių pertraukos ant parketo sugrįžo Tautvydas Pipiras ko iš jo tikitės Tikimės kad jis įeis į žaidybinį ritmą nes