archive-lt.com » LT » T » TRIATHLON.LT

Total: 156

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Vilniaus triatlono asociacija | Page 2
    02 2015 Snow Challenge 2015 Vingio parkas 25 04 2015 Baltic cup etapas B Abramaičio triatlono tau Lazdynu baseinas 23 05 2015 Green Challenge 2015 kroso triatlonas Žalieji ežerai 08 11 2015 Impuls Vidaus Triatlono taurė I etap Impuls Sporto klubas Buvęs 1 2 3 Sekantis Previous Page Next Page Next Page Previous Page Asociacijos informacija Klubo istorija Kaip tapti nariu Planuojamos dalyvauti varžybos Klubo nariai Renginiai 2014 metų kalendorius

    Original URL path: http://triathlon.lt/triatlonas/?page_id_all=2&page_id=3400&paged=2 (2016-02-15)
    Open archived version from archive


  • Vilniaus triatlono asociacija | Page 2
    Impuls Vidaus Triatlono taurė II eta 03 01 2016 Impuls Vidaus Triatlono taurė III et 07 02 2016 Impuls Vidaus Triatlono taurė IV eta 13 02 2016 Snow Challenge 2016 Vingio parkas Buvęs 1 2 3 Previous Page Next Page Next Page Previous Page Asociacijos informacija Klubo istorija Kaip tapti nariu Planuojamos dalyvauti varžybos Klubo nariai Renginiai 2014 metų kalendorius Ironman varžybu etapai Snow Challenge 2014 Green Challenge 2014 Informacija

    Original URL path: http://triathlon.lt/triatlonas/?page_id_all=3&page_id=3400&paged=2 (2016-02-15)
    Open archived version from archive

  • Vilniaus triatlono asociacija
    Vasario 8 dieną sostinėje įvyks antrą ka 1 2 3 Sekantis 06 03 2016 Impuls Vidaus Triatlono taurė V etap 9 00am 1 00pm 03 04 2016 Impuls Vidaus Triatlono taurė VI eta 9 00am 1 00pm Asociacijos nuotraukų galerija Trakų triatlonas 2013 Vilniaus Akvatlonas 2013 Vėliausi vaizdo įrašai Pergalių strategija Traku triatlonas Ironman Motivation All More Videos Naujausi prisijungę nariai Rimas Kareiva JathanEi Treneris Vaidotas Sportininkas dzovanis fenix Sportininkas

    Original URL path: http://triathlon.lt/triatlonas/?page_id_all=1&page_id=3235 (2016-02-15)
    Open archived version from archive

  • Apie
    2003 2002m mergaitės M3 berniukai B3 II a distancija Plaukimas 400 m Dviratis 10km 6 ratai Bėgimas 2 5km 1 5 rato 2001 2000m jaunučiai merginos JČ1 vaikinai JČ2 1999 1998m jauniai merginos JN1 vaikinai JN2 1965 1956m moterys V3 vyrai V4 1955m ir vyresni moterys P1 vyrai P2 mėgėjai merginos A1 vaikinai A2 III ia distancija Plaukimas 750m Dviratis 20km 11 ratų Bėgimas 5km 3 ratai 1997 1996m jaunimas merginos J1 vaikinai J2 Elitas 1995 1976m moterys E1 vyrai E2 1975 1966m veteranai moterys V1 vyrai V2 Dviračio bėgimo rungties starto laikas I a distancija 10 30val II a distancija 10 00 val III ia distancija 10 00 val Plaukimo rungtis vykdoma plaukiant sportininkams po 4 viename takelyje Varžybų organizatoriai pasilieka teisę keisti plaukikų skaičių viename takelyje Startas iš vandens Apdovanojimas 12 val 3 Varžybų taisyklės Varžybos vykdomos pagal ITU taisykles plaukti galima su šiuo metu plaukimo varžybose leidžiamomis glaudėmis vyrams ir maudymosi kostiumėliais moterims važiuojant dviračiu būtina dėvėti dviratininko šalmą važiuoti dviračiu startas duodamas pagal geriausią plaukimo laiką bendrai visoms grupėms Startas nuo dviračio galima pagalba prilaikant dviratį galima važiuoti sportiniais ir kalnų dviračiais vairo konstrukcija negali išsikišti už stapdžių rankenėlių galima važiuoti grupėje tik vienos lyties atstovams dalyviai kirtę varžybų trasą pilnai neįveikę distancijos diskvalifikuojami varžybų metu sportininkui išorinė pagalba negalima elito grupėje gali startuoti visi norintys tačiau praranda teisę į savo amžiaus grupės apdovanojimą nelaiku atsegtas šalmas kirsta mix zonos linija išorinė pagalba bauda15 sek bėgimo rungtyje dviračiu važiavimas grupėje skirtingų lyčių atstovams pirmą kartą įspėjimas parodant geltoną kortelę ir bauda 15s antrą diskvalifikavimas parodant raudoną kortelę jei dviračio rungtyje sportininkas aplenkiamas ratu jis neturi teisės važiuoti su aplenkusiais vienoje grupėje po finišo būtina grąžinti čipą Startinis mokestis Iki kovo mėn 30 d iki 1994m 10 EUR vyresni 15 EUR po kovo mėn 30 d iki

    Original URL path: http://triathlon.lt/balticcup/lt/maratonas/apie/ (2016-02-15)
    Open archived version from archive

  • Baltic Cup 2014
    Panevėžys Lietuva JČ1 JČ2 Panevėžio Sporto gimnazija 126 Evelina Tomkevičiūtė Panevėžys Lietuva M3 B3 Panevėžio Sporto gimnazija 127 Anastasija KRŪMIŅA Riga Latvia J1 J2 3Velo Plus 128 Enn Kubar Tallinn Estonia P1 P2 129 Dainius Kopūstas Panevėžys Lietuva V1 V2 TSK Darna 130 Lukas Prokopavičius Panevėžys Lietuva M3 B3 Panevėžio Triatlono Klubas 131 Edgars Galimžanovs Riga Latvia JČ1 JČ2 3Velo Plus 132 Paula Kubar Tallinn Estonia M3 B3 133 Tadas Cesevičius Panevėžys Lietuva JN1 JN2 TSK Darna 134 Justinas narkūnas panevėžys Lietuva JN1 JN2 TSK Darna 135 Beatričė Vinciūnaitė Panevėžys Lietuva M3 B3 TSK Darna 136 Povilas pilvinis Panevėžys Lietuva M3 B3 TSK Darna 137 Viltė Narkūnaitė Panevėžys Lietuva JČ1 JČ2 TSK Darna 138 Unė Narkūnaitė Panevėžys Lietuva JČ1 JČ2 TSK Darna 139 Matas Bernadickas Panevėžys Lietuva JČ1 JČ2 TSK Darna 140 Carol Kuuskman Tallinn Estonia JČ1 JČ2 141 Maria BONDARCHUK Tallinn Estonia M3 B3 141 RIMAS KAREIVA VILNIUS LIETUVA E1 E2 VILNIAUS TRIATLONO ASOCIACIJA 142 Ander Markus KROON Tallinn Estonia M3 B3 143 Kristo AUSMEES Tallinn Estonia E1 E2 144 Leonid BONDARCHUK Tallinn Estonia V1 V2 145 Romutis Ančlauskas Kaunas Lietuva V3 V4 Lietuviški patiekalai 146 Algimantas Kartočius Vilnius LTU P1 P2 Šviesos kariai 147 Aurimas Čapyga Panevėžys Lietuva JN1 JN2 Panevėžio Sporto gimnazija 148 Matas Barzdenis Panevėžys Lietuva JČ1 JČ2 Panevėžio Triatlono Klubas 149 Juozas Kieras Vilnius Lietuva P1 P2 Tsk darna 150 Marius Turulis Vilnius Lietuva E1 E2 Sviesos kariai 151 Vytautas Vaičiulis Vilnius Lietuva E1 E2 Pionieriai 152 Edgar Deduchov Vilniu Lietuva E1 E2 153 Mantas Kukenys Vilnius Lietuva A1 A2 154 Gytis Junevičius Vilnius Lietuva E1 E2 155 Arūnas Maciulevičius Vilnius Lietuva V1 V2 Robinzonada Adventure team 156 Titas Pumputis Panevežys Lietuva JN1 JN2 Panevežio Triatlono Klubas 157 Povilas Gokas Panevežys Lietuva JČ1 JČ2 Panevėžio Sporto gimnazija 158 Tomas Jonkus Vilnius Lietuva E1 E2 159 Venediktas Pavlovas Panevėžys Lietuva J1 J2 Panevėžio Triatlono Klubas 161 Alina Ranceva Panevėžys Lietuva E1 E2 Panevėžio Triatlono Klubas 162 Rimas Kanaverskas Panevėžys Lietuva JN1 JN2 Panevėžio Triatlono Klubas 163 RAIMONDS LEVICKIS DOBELE LATVIA M3 B3 REIR DOBELE 164 Paulius Milasauskas Vilnius Lithuania E1 E2 barclays 165 Lille Välja Tartu Estonia JČ1 JČ2 Tartu ujumise spordiklubi 166 Arūnė Urbanavičiutė Vilnius LTU M3 B3 Šviesos kariai 167 Virgilijus Buzas Panevėžys Lietuva P1 P2 Panevėžio triatlono klubas 168 GIedrė Ambrazevičiūtė Kaunas lietuva E1 E2 Robinzonada adventure team 169 Raimonds Garenčiks Carnikava LATVIA P1 P2 Carnikavas sporta klubs 170 Tomas Vaitkus Vilnius Lietuva E1 E2 201 Jonas Venckūnas Kaunas lietuva M1 B1 kauno BMK 202 Kitija SILTUMENA Riga Latvia M2 B2 203 Kristupas Rimkus Panevėžys Lietuva M2 B2 Panevėžio Triatlono Klubas 204 Deimantė Barzdenytė panevėžys Lietuva M1 B1 Panevėžio Triatlono Klubas 205 Domas Prokopavičius Panevėžys Lietuva M1 B1 Panevėžio Triatlono Klubas 206 Gustė Strelčiunaitė Panevėžys Lietuva M2 B2 Panevėžio Triatlono Klubas 207 Rūta Kiaušaitė Panevėžys Lietuva M2 B2 Panevėžio Triatlono Klubas 208 Deimantė Šiaudkulytė Panevėžys Lietuva M2 B2 Panevėžio Triatlono Klubas 209 Augustė Černeckaitė Panevėžys Lietuva M1 B1 Panevėžio Triatlono Klubas 210 Viktorija Valenskytė Panevėžys Lietuva M1 B1 Panevėžio Triatlono Klubas 211 Kajus

    Original URL path: http://triathlon.lt/balticcup/en/ (2016-02-15)
    Open archived version from archive


  • 4 04 28 0 06 12 4 Beatrice Vinciunait e Female M2 Wave 1 201 7 06 18 0 3 1 2003 01 57 3 04 20 7 06 18 0 Arune Urbanavici ute Female M2 Wave 1 203 8 06 30 9 4 2 2002 01 40 4 04 50 5 06 30 9 Alina Sinevich Female M2 Wave 1 213 16 06 45 9 5 3 2004 02 02 5 04 43 4 06 45 9 Kitija Siltumena Female M2 Wave 1 212 15 06 50 7 6 4 2003 01 58 5 04 52 2 06 50 7 Ainis Urbonavici us Male B1 Wave 1 202 1 07 14 1 7 1 2005 01 53 8 05 20 4 07 14 1 Pijus Dapkus Male B2 Wave 1 206 11 07 19 7 8 3 2004 02 19 8 04 59 9 07 19 7 Deimante Barzdenyte Female M2 Wave 1 205 10 07 22 9 9 5 2004 02 06 3 05 16 6 07 22 9 Zigmas Reisas Male B1 Wave 1 208 2 07 26 4 10 2 2006 02 28 3 04 58 1 07 26 4 Marta Kübar Female M1 Wave 1

    Original URL path: http://triathlon.lt/balticcup/rezultatai/Idistancija.html (2016-02-15)
    Open archived version from archive


  • 00 16 0 04 11 0 04 03 3 04 14 5 04 18 9 00 25 1 10 39 0 31 03 2 Fausta Rimkute Female JC1 27 9 1 panevežys 03 03 3 00 13 9 03 56 8 03 57 3 04 06 0 04 34 8 11 24 8 31 18 7 Justinas Narkunas Male JC2 25 10 1 Panevežys 03 12 1 00 15 0 03 59 7 04 05 3 04 16 0 04 44 7 10 51 5 31 26 2 Povilas Gokas Male JC2 28 11 2 panevežys 04 09 8 00 17 4 04 02 6 03 59 7 04 00 5 04 09 7 00 25 1 10 56 9 32 10 8 Rimantas Kanaverskis Male JN2 34 12 4 panevežys 04 02 8 00 14 4 04 08 1 04 05 9 04 11 1 04 35 6 10 59 3 32 25 2 Edgars Galimzanovs Male JC2 32 13 3 carnikava 03 17 9 00 14 0 04 15 6 04 12 5 04 19 8 04 37 2 11 14 0 32 32 8 Alina Malashevich Female JN1 39 14 2 minsk 02 59 4 00 19 1 04 12 8 04 16 2 04 17 0 04 49 2 12 10 3 33 07 8 Kristaps Siltumens Male JC2 33 15 4 riga 03 32 9 00 17 0 04 15 2 04 11 0 04 18 8 04 16 2 00 20 9 11 52 8 33 09 7 Karolina LukŠyte Female JC1 26 16 2 panevežys 03 15 8 00 17 4 04 02 0 04 11 0 04 21 3 04 43 1 12 22 0 33 13 2 Carol Kuuskman Female M3 17 17 1 tallinn 03 10 4 00 13 9 04 10 8 04 13 0 04 17 0 04 30 7 00 21 9 12 26 5 33 26 7 Matas Barzdenis Male JC2 31 18 5 panevežys 03 09 8 00 14 0 04 09 0 04 38 3 04 42 2 05 11 1 11 10 0 33 29 8 Algirdas Striuka Male V4 86 19 3 Vilnius 04 25 8 00 12 0 04 14 3 04 31 6 04 26 0 04 32 9 00 19 6 11 02 6 34 01 7 Une Narkunaite Female JC1 29 20 3 Panevežys 03 38 4 00 14 0 04 33 1 04 41 0 04 52 0 05 16 3 10 38 2 34 19 9 Matas Bernadickas Male B3 19 21 2 Panevežys 03 30 9 00 13 9 04 28 1 04 22 8 04 52 5 05 20 8 11 36 8 34 31 0 Vilte Narkunaite Female JC1 30 22 4 Panevežys 03 15 8 00 18 4 04 47 0 04 49 5 04 50 1 05 25 0 11 46 6 35 13 9 Anatoli Kamliuk Male V4 85 23 4 minsk 03 53 3 00 18 0 04 37

    Original URL path: http://triathlon.lt/balticcup/rezultatai/IIdistancija.html (2016-02-15)
    Open archived version from archive


  • 0 00 30 7 0 21 20 6 1 02 31 1 nna Maksimava Female E1 73 14 2 vITEBSK 0 11 28 0 0 00 18 0 0 03 52 0 0 03 54 0 0 03 50 0 0 03 49 5 0 04 04 5 0 03 53 2 0 03 53 0 0 03 56 0 0 00 40 0 0 20 06 8 1 03 29 3 Martynas Tamulis Male E2 65 15 7 Vilnius 0 15 53 3 0 00 20 0 0 03 40 0 0 03 27 9 0 03 53 6 0 03 45 2 0 03 47 3 0 03 46 5 0 03 43 5 0 03 53 6 0 00 25 0 0 19 33 8 1 05 55 8 Mantas Marcinkevicius Male E2 69 16 8 Vilnius 0 16 00 8 0 00 15 0 0 03 57 0 0 04 01 0 0 03 59 2 0 04 01 5 0 04 00 2 0 03 58 0 0 04 03 2 0 04 03 0 0 00 17 0 0 19 49 3 1 08 12 3 Irmantas Grubinskas Male E2 62 17 9 paNEVEŽYS 0 15 27 0 0 00 19 8 0 04 13 0 0 04 08 0 0 04 08 2 0 04 15 2 0 04 07 5 0 04 11 3 0 04 12 0 0 04 11 3 0 00 37 3 0 19 41 1 1 09 16 8 Ramunas Macius Male E2 72 18 10 vilnius 0 15 14 2 0 00 18 3 0 03 57 5 0 03 52 3 0 03 50 5 0 04 04 0 0 03 52 8 0 03 41 5 0 03 56 9 0 04 09 6 0 00 45 3 0 22 16 6 1 09 44 3 Kristina Rulkevich Female E1 75 19 3 minsk 0 12 45 3 0 00 16 0 0 04 20 7 0 04 00 3 0 05 43 0 0 04 20 0 0 03 53 8 0 03 53 2 0 03 58 0 0 04 36 6 0 00 35 8 0 21 48 1 1 09 55 6 Andrius Murauskas Male E2 64 20 11 marijampol e 0 12 01 4 0 00 14 8 0 04 21 0 0 04 05 5 0 04 11 5 0 04 08 2 0 04 21 3 0 04 24 3 0 04 30 0 0 04 34 0 0 00 34 0 0 22 37 1 1 09 49 6 Vaidotas Baužys Male E2 74 21 12 Vilnius 0 16 54 3 0 00 13 0 0 03 50 0 0 03 56 5 0 04 01 5 0 04 01 3 0 04 03 3 0 04 00 0 0 04 02 0 0 25 14 8 1 10 16 3 Vytautas Vaiciulis Male E2 54 22 13 Vilnius 0 14 39 9 0 00 18

    Original URL path: http://triathlon.lt/balticcup/rezultatai/IIIdistancija.html (2016-02-15)
    Open archived version from archive



  •