Total: 225

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • SK "Vertigo" - "KTU-United" | sporto klubas VERTIGO
    po skersuoto perdavimo įsimušė SK Vertigo futbolininkas Antrajame kėlinyje pirmus du įvarčius pelnė SK Vertigo tuo tarpu KTU United įmušė vieną įvartį Esant rezultatui 2 2 toliau vyko įtempta kova o varžybų pabaigoje SK Vertigo komandai pavyko palaužti priešininkų gynybą pelnyti įvartį ir išplėšti pergalę rezultatu 3 2 Varžyboms teisėjavo Arūnas Dapkus Naujausi rezultatai SK Vertigo 8 2 Selteka 2014vasara SK Vertigo 10 3 Vaidotėnas 2014vasara SK Vertigo 8 4

Open archived version from archive

• Įtikinama pergalė | sporto klubas VERTIGO
    In corpore atsakė vienu įvarčiu Puikios progos nepavyko išnaudoti Žilvinui Pagirtinai žaidė Julius nors tai ir nebuvo pati geriausia jo diena Sportinės formos pagerėjimo tikimasi Vytauto žaidime Gynybos grandyje kaip jau įprasta puikiai darbavosi Darius A ir Ramūnas o Edvinas rungtynėse pasižymėjo atkaklumu Naujausi rezultatai SK Vertigo 8 2 Selteka 2014vasara SK Vertigo 10 3 Vaidotėnas 2014vasara SK Vertigo 8 4 Partizanas 2014vasara Visi rezultatai Rėmėjai ir partneriai Mes Facebook

• SK"Vertigo" šį sekmadienį pradeda "Sportfan7x7" vasaros turnyrą | sporto klubas VERTIGO
    metais debiutuoja II divizione pernai III divizione SK Vertigo užėmė pirmą vietą Naujausi rezultatai SK Vertigo 8 2 Selteka 2014vasara SK Vertigo 10 3 Vaidotėnas 2014vasara SK Vertigo 8 4 Partizanas 2014vasara Visi rezultatai Rėmėjai ir partneriai Mes Facebook e Rungtynių tvarkaraštis Visas rungtynių tvarkaraštis Treniruotės vyksta Futbolininkų treniruotės vyksta penktadieniais 20 30 Kauno rankinio mokyklos rankinio salėje Neries kr 16 IV aukštas Krepšininkų treniruotės vyksta antradieniais 20 30 Pašilės

• Keičiasi treniruočių vieta ir laikas | sporto klubas VERTIGO
    vidurinėje mokykloje Aukštaičių g 78 Kaunas Naujausi rezultatai SK Vertigo 8 2 Selteka 2014vasara SK Vertigo 10 3 Vaidotėnas 2014vasara SK Vertigo 8 4 Partizanas 2014vasara Visi rezultatai Rėmėjai ir partneriai Mes Facebook e Rungtynių tvarkaraštis Visas rungtynių tvarkaraštis Treniruotės vyksta Futbolininkų treniruotės vyksta penktadieniais 20 30 Kauno rankinio mokyklos rankinio salėje Neries kr 16 IV aukštas Krepšininkų treniruotės vyksta antradieniais 20 30 Pašilės g 41 Kaunas Individualios treniruotės vyksta

• Baigėsi 2012/2013 Sportfan 7x7 žiemos turnyras | sporto klubas VERTIGO
    futbolininkai dėl 5 6 vietų kovojo su Nadruviu Rungtynės baigėsi lygiosiomis 5 5 o devynių metrų baudinių seriją tiksliau realizavo SK Vertigo futbolininkai 3 2 ir II ame divizione iškovojo garbingą V tą vietą iš viso divizione dalyvavo 12 komandų Truputis statistikos iš viso SK Vertigo žiemos turnyre sužaidė 10 rungtynių Nugalėjo 6 is kartus 1 ną kartą sužaidė lygiosiomis ir 3 is kartus pralaimėta Įvarčius pelnė šeši SK Vertigo žaidėjai o daugiausia įvarčių pelnė Andrejus 14 Štai taip atrodo galutinė turnyro II ro diviziono lentelė I vieta Nerealas Kaunas II vieta Rokai Kaunas III vieta Feniksas Kaunas IV vieta United Viči Kaunas V vieta Vertigo Kaunas VI vieta Nadruvis Kaunas VII vieta FK Nikola Kaunas VIII vieta Vilijampolė Kaunas IX vieta Lankesa Jonava X vieta Kiemas Kaunas XI vieta Lampėdžiai Kaunas XII vieta Garliava Garliava Naujausi rezultatai SK Vertigo 8 2 Selteka 2014vasara SK Vertigo 10 3 Vaidotėnas 2014vasara SK Vertigo 8 4 Partizanas 2014vasara Visi rezultatai Rėmėjai ir partneriai Mes Facebook e Rungtynių tvarkaraštis Visas rungtynių tvarkaraštis Treniruotės vyksta Futbolininkų treniruotės vyksta penktadieniais 20 30 Kauno rankinio mokyklos rankinio salėje Neries kr 16 IV aukštas Krepšininkų treniruotės vyksta antradieniais 20 30 Pašilės g 41 Kaunas Individualios treniruotės vyksta

• kviečiame apsilankyti parodoje | sporto klubas VERTIGO
    SK Vertigo vartiniko tėvas http www bernardinai lt straipsnis 2013 03 29 kaune bus atidaryta paroda skirta dailininko zenono varnausko kurybai 98196 Naujausi rezultatai SK Vertigo 8 2 Selteka 2014vasara SK Vertigo 10 3 Vaidotėnas 2014vasara SK Vertigo 8 4 Partizanas 2014vasara Visi rezultatai Rėmėjai ir partneriai Mes Facebook e Rungtynių tvarkaraštis Visas rungtynių tvarkaraštis Treniruotės vyksta Futbolininkų treniruotės vyksta penktadieniais 20 30 Kauno rankinio mokyklos rankinio salėje Neries kr

• SK"Vertigo" futbolininkai kovos dėl 5-6 vietų | sporto klubas VERTIGO
    ir vėl SK Vertigo futbolininkai parodė valią susikaupė puikiai sužaidė rungtynių pabaigoje ir rungtynės baigėsi rezultatu 8 4 Ir vėl puikiai žaidė vartininkas Julius Nikola futbolininkų komentaras apie Julių saugodamas vartus SK Vertigo vartininkas ranka siekdamas į vartus lekiantį kamuolį pats prailgėja metru ir numuša į vartus lekiantį kamuolį Gerai sužaidė Tomas įvarčiu šio sezono turnyre debiutavo Ringaudas Naujausi rezultatai SK Vertigo 8 2 Selteka 2014vasara SK Vertigo 10 3

• SK"Vertigo" futbolininkai kovos dėl 5-8 vietų | sporto klubas VERTIGO
    vyko labai atkakliai Pirmąjį įvartį 13 tą minutę įmušė Feniksas tačiau po poros minučių po tikslaus Raimundo perdavimo rezultatą išlygino Andrejus o 17 tą pirmojo kėlinio minutę Dovydas persvėrė rezultatą SK Vertigo komandos naudai Pirmojo kėlinio pabaigoje skaudžią traumą patyrė Raimundas panašu kad trūko Achilo sausgyslė Pirmasis kėlinys baigėsi 2 1 SK Vertigo komandos naudai Antrajame kėlinyje 47 ą žaidimo minutę Feniksui pavyko išlyginti rezultatą Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu 2 2 o bendras dviejų rungtynių rezultatas nulėmė tai kad SK Vertigo futbolininkai toliau kovos dėl 5 8 vietų Atsakomosiose ketvitfinalio rungtynėse žaidė Julius pripažintas geriausiu rungtynių žaidėju Tomas Darius Ramūnas Raimundas Dovydas Žilvinas ir Andriejus Pasibaigus varžyboms SK Vertigo komanda ir sirgaliai vyko į kavinę Akvariumas kur su gera nuotaika aptarė ką tik pasibaigusias varžybas sveikino komandos narį Algį gimtadienio proga ir vaišinosi jubiliato vaišėmis skaniu tortu Naujausi rezultatai SK Vertigo 8 2 Selteka 2014vasara SK Vertigo 10 3 Vaidotėnas 2014vasara SK Vertigo 8 4 Partizanas 2014vasara Visi rezultatai Rėmėjai ir partneriai Mes Facebook e Rungtynių tvarkaraštis Visas rungtynių tvarkaraštis Treniruotės vyksta Futbolininkų treniruotės vyksta penktadieniais 20 30 Kauno rankinio mokyklos rankinio salėje Neries kr 16 IV aukštas Krepšininkų treniruotės vyksta antradieniais 20 30 Pašilės g 41 Kaunas Individualios treniruotės