Total: 225

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • SK "Vertigo" futbolininkai nugalėjo "Triobetą" | sporto klubas VERTIGO
    ir žaidimu ir kalbomis tačiau Vertigo žaidėjai žaidė savo žaidimą įmušė dar vieną įvartį ir laimėjo rungtynes rezultatu 6 5 Ši pergalė garantavo SK Vertigo futbolininkams patekimą į kitą etapą į aštunfinalį Šiame turnyre liko sužaisti trejas rungtynes Trys pergalės iš eilės reikštų turnyro nugalėtojo titulą Naujausi rezultatai SK Vertigo 8 2 Selteka 2014vasara SK Vertigo 10 3 Vaidotėnas 2014vasara SK Vertigo 8 4 Partizanas 2014vasara Visi rezultatai Rėmėjai ir

Open archived version from archive

• Neišnaudotų galimybių rungtynės su "Flintu" | sporto klubas VERTIGO
    1 0 Tada iniciatyvą perėmė Flintas ir įmušė tris įvarčius į kuriuos SK Vertigo atsakė vienu Dovydo pelnytu įvarčiu nors progų buvo ir daugiau Pirmasis kėlinys baigėsi 2 3 Flinto naudai Antrojo kėlinio pradžioje pirmieji įvartį mušė SK Vertigo žaidėjai Genadijus išlygindami rezultatą 3 3 Tačiau ir vėl keletas neišnaudotų keletas netikslių gynėjų perdavimų ir vėl Flintas pelnęs keletą įvarčių pirmauja Vertigo žaidėjai deda daug pastangų spaudžia flintiečius muša įvarčius bet rezultato išlyginti nebespėja Be Genadijaus įvarčius antrajame kėlinyje mušė Marius Dainius Darius A ir Tomas Dar aikštelėje pabuvojo Giedrius Ramūnas K Nerijus Edvinas Paulius vartus gynė Antanas Šis pralaimėjimas gerokai sukomplikavo SK Vertigo komandos patekimą į pogrupio ketvertuką kuris kovos dėl 1 8 vietų Primename kad iš pogrupio į sekantį etapą pateks keturios pirmos komandos 5 6 tą vietas užėmusios komandos žais dėl 9 12 vietų Naujausi rezultatai SK Vertigo 8 2 Selteka 2014vasara SK Vertigo 10 3 Vaidotėnas 2014vasara SK Vertigo 8 4 Partizanas 2014vasara Visi rezultatai Rėmėjai ir partneriai Mes Facebook e Rungtynių tvarkaraštis Visas rungtynių tvarkaraštis Treniruotės vyksta Futbolininkų treniruotės vyksta penktadieniais 20 30 Kauno rankinio mokyklos rankinio salėje Neries kr 16 IV aukštas Krepšininkų treniruotės vyksta antradieniais 20 30 Pašilės g 41 Kaunas Individualios treniruotės

• sporto klubas VERTIGO | krepšinis - futbolas - tinklinis
    vėl eglutė Skaityti toliau Metų pabaigai pergalė Paskutines 2013 ųjų rungtynes SK Vertigo futbolininkai žaidė dėl pirmos vietos grupėje su Bičiulių komanda Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 4 3 SK Vertigo komandos naudai o antrajame kėlinyje SK Vertigo Skaityti toliau 2013 14 metų žiemos turnyrą Vertigo futbolininkai pradėjo pergalėmis Prasidėjo 2013 2014 metų Sportfan 7x7 žiemos turnyras kuriame dalyvauja ir SK Vertigo komanda rėmėjas UAB Baltijos arsenalas Pirmajame etape I mo ir II ro diviziono komandos suskirstytos į grupes po keturias komandas Vertigo Skaityti toliau Informacija apie Sportfan 7x7 žiemos turnyro varžybas Skaityti toliau 2013 m Sportfan 7x7 vasaros turnyro geriausi žaidėjai II o diviziono geriausieji žaidėji Geriausias vartininkas Neilandas Kulikauskas Rokai Geriausias gynėjas Darius Armalis SK Vertigo Rezultatyviausias žaidėjas Artūras Česnaitis KTU United Skaityti toliau Filmai apie futbola Fimai apie futbolą 1 Šaolinio futbolas Shaolin soccer 2001 2 Pergale Victory Skaityti toliau 2013 vasaros sezono uždarymas SK Vertigo futbolo komandos 2013 metų Sportfan 7x7 vasaros sezono uždarymas vyks sekmadienį spalio 13 tą dieną 14 val Šančiuose Metalo pirtyje A Skaityti toliau pirmas ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 kitas paskutinis Naujausi rezultatai SK Vertigo 8 2 Selteka 2014vasara SK Vertigo 10 3 Vaidotėnas 2014vasara SK Vertigo

rungtynių etapas Prasidėjo vasaros turnyro lemiamų rungtynių etapas SK Vertigo pradėjo seriją rungtynių su tris pirmąsiais vietas užimančiomis komandomis Deja pradžia liūdnoka rungtynėse Skaityti toliau SK Vertigo pergalė prieš Defro 5 2 Aprašymą apie rungtynes su Defro norisi pradėti tokiu komentaru šį kartą Defro buvo stipresnės sudėties nei pirmajame rate Tačiau tai tik dar labiau mobilizavo SK Vertigo futbolininkus kurie sužaidė gražiai tiksliai ir su užsidegimu Beje Skaityti toliau Sportfan 7x7 turnyre liko žaisti šešios rungtynės 2013 Sportfan 7x7 vasaros turnyre SK Vertigo komandai liko žaisti šešias rungtynes Tai trys komandos II rame divizione užimančios 8 9 ir 10 vietas Nadruvis In corpore Defro bei II ro diviziono lyderės FK Skaityti toliau Ir vėl lygiosios Su Spartanus komanda žaidė šie žaidėjai Julius Darius A Tomas Ramūnas Edvinas Nerijus Gytis Žilvinas Dainius Darius G ir Genadijus Pirmieji įvartį įmušė Spartanus žaidėjai o po standartinės padėties po Skaityti toliau Su Lankesa sužaista lygiosiomis Antro turo rungtynėse su Lankesa žaidimas buvo kietas žaidėjai gynyboje žaidė kietai ties pražangos riba todėl nenuostabu kad buvo parodyta keletas geltonų kortelių Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1 1 Skaityti toliau Antrą kartą įveiktas Standartas Pirmosiose antro turo rungtynėse SK Vertigo susitiko su Standartu kurį pirmajame rate buvome įveikę

žaidė Julius Darius A Ramūnas Donatas Edvinas Vytautas Darius G Aurimas ir Genadijus Pirmasis kėlinys baigėsi 5 0 SK Vertigo naudai Įvarčius Skaityti toliau Šį kartą nugalėjo Rokai 2013 06 12 sportfan 7x7 vasaros turnyre susitikime su Rokais žaidė Julius Aurimas Darius A Ramūnas Edvinas Darius G Gytis Vytautas Alanas ir Genadijus Pirmuosius du įvarčius pelnė Genadijus ir rezultatu 2 0 pirmavo SK Skaityti toliau Su Feniksu sužaista lygiosiomis Pirmadienio vakarą SK Vertigo žaidė rungtynes su Fenikso futbolininkais Žaidimas buvo atkaklus ir įdomus nors ir baigėsi nulinėmis lygiosiomis Šį kartą SK Vertigo žaidė šie futboloninkai Julius Skaityti toliau SK Vertigo KTU United Susitikimas su KTU United įvyko pirmadienio pavakare po darbų todėl dalis SK Vertigo futbolininkų rinkosi į varžybas paskutinę minutę ar netgi mažumėlę vėluodami Susitikimą SK Vertigo pradėjo Skaityti toliau Įtikinama pergalė Antradienio vakarą SK Vertigo žaidė trečiąsias vasaros turnyro rungtynes Susitikimas su Kauno In corpore jaunais futbolininkais baigėsi įtikinama SK Vertigo pergale rezultatu 6 2 Po pirmojo kėlinio Skaityti toliau SK Vertigo šį sekmadienį pradeda Sportfan7x7 vasaros turnyrą 2013 05 05 sekmadiėnį SK Vertigo žais KAFF mėgėjų lygos turnyro Sportfan7x7 pimąsias varžybas su Lankesa SK Vertigo šias metais debiutuoja II divizione pernai III divizione Skaityti toliau pirmas ankstesnis

5 6 vietų 2012 13 m žiemos turnyro kovose dėl 5 8 vietų SK Vertigo futbolininkai dvejų rungtynių sumoje įveikė Nikola futbolininkus ir dabar rungtyniaus dėl 5 6 vietų Pirmajame susitikime su Nikola SK Vertigo komanda Skaityti toliau SK Vertigo futbolininkai kovos dėl 5 8 vietų 2013 02 17 įvyko SK Vertigo futbolininkų atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės su Fenikso komanda Rungtynės vyko labai atkakliai Pirmąjį įvartį 13 tą minutę įmušė Feniksas tačiau po poros minučių po Skaityti toliau Ketvirtfinalio rungtynės su Feniksu Patikslinus II diviziono A grupės rezultatus paaiškėjo kad SK Vertigo grupės turnyre užėmė ketvirtą vietą žemesnę vietą nulėmė tai kad SK Vertigo pralaimėjo Viči United tarpusavio susitikimą Skaityti toliau Ketvirtfinalyje susitikimas su Nikola informacija pasikeitusi Paskutinėse grupės rungtynėse SK Vertigo futbolininkai nusileido Lankesai rezultatu 5 7 3 4 Apie rungtynes gynimas neapsigynė puolimas neįmušė II diviziono A grupėje užimta trečia vieta ir ketvirtfinalyje laukia Skaityti toliau Paskirta nauja rungtynių data ir kitas laikas Dėmesio Pasikeitė varžybų su Jonavos Lankesa diena ir laikas Rungtynės įvyks 2013 01 27 sekmadienis 17 00 val Skaityti toliau Įveikti Kauno Rokai Rungtynės su Kauno Rokais baigėsi SK Vertigo pergale Pirmojo kėlinio pradžioje įvartį pelnė Andriejus o kėlinio viduryje teisėjas parodė raudoną kortelę Rokų žaidėjui

rezultatu 3 5 Pirmąjį Skaityti toliau 2012 13 Sportfan 7x7 žiemos turnyro antrosios rungtynės Antrosiose rungtynėse SK Vertigo futbolininkai susitiks su United Viči Varžybų laikas 2012 12 22 šeštadienis 18 30 val Skaityti toliau Futbolo diena Gruodžio 10 diena futbolo diena Sveikinimai futbolininkams http www day lt Skaityti toliau Pergalė pirmosiose 2012 13 ŽT rungtynėse Pirmosiose 2012 13 metų žiemos turnyro ŽT rungtynėse SK Vertigo futbolininkai susitiko su Kauno Lampėdžių futbolininkais ir pasiekė nelengvą pergalę rezultatu 4 1 3 1 Įvarčius Vertigo komandai pelnė Skaityti toliau Futbolo vasaros sezono uždarytas 2012 11 23 Metalo pirtyje įvyko 2012 metų futbolo vasaros sezono uždarymas Nuotraukas galima rasti galerijoje Skaityti toliau SK Vertigo Radijas tau krepšinio komandą treniruos LKL patirties turintis strategas RKL A divizione rungtyniaujanti Kauno Vertigo Radijas Tau įsibėgėjus sezonui nusprendė sustiprinti trenerių štabą Šią savaitę prie komandos prisijungė žinomas strategas Rolandas Urkis kuris eis vyriausiojo trenerio pareigas Iki šiol ekipai vadovavęs Skaityti toliau 2012 13 Sportfan 7x7 žiemos turnyro pirmosios rungtynės Pirmosiose turnyro rungtynėse SK Vertigo futbolininkai susitiks su Lampėdžiais Varžybų laikas 2012 12 02 sekmadienis 10val 2 ra aikštė Skaityti toliau pirmas ankstesnis 2 3 4 5 6 7 8 9 10 kitas paskutinis Naujausi rezultatai SK Vertigo 8

Radijas tau 2012 didžiosios mero taurės nugalėtojai http www kkl lt index phtml Lyga 0 s rungtynes i ef9dfc841dffcd5e769f6b11f29c56eb d naujiena Skaityti toliau Futbolo vasaros sezono uždarymas Futbolo vasaros sezono uždarymas vyks 2012 11 23 penktadienį 18 30 val Metalo pirtyje A Juozapavičiaus pr 82A Kaunas Prašome apie savo dalyvavimą nedalyvavimą informuoti komandos vadovą Skaityti toliau SK Vertigo futbolo komanda Sportfan 7x7 III diviziono čempionai 2012 10 23 įvyko finalinės Sportfan 7x7 futbolo turnyro III diviziono rungtynės tarp SK Vertigo ir Oniksas 7 komandų Šių rungtynių rezultatas turėjo nulemti kuri komanda užbaigs sezoną tapdama diviziono čempionais o kuriai teks Skaityti toliau Prizinė vieta garantuota Likus trims turams iki Sportfan 7x7 vasaros futbolo turnyro pabaigos tapo aišku kad SK Vertigo futbolo komanda III divizione iškovos prizine vietą Linkime tapti III diviziono nugalėtojais Skaityti toliau Kauno mero taurės 2012 grupės varžybose nesulaukta didesnio pasipriešinimo Sužaidus pirmas tris Kauno mero taurės 2012 grupės varžybas iškovotos tris solidžios pergalės Toliau intensyviai vykstant paruošiamajam ciklui laukiame ir naujų priešininkų Išsamiau apie sužaistas rungtynes Skaityti toliau Kauno mero taurė 2012 pradėta triuškinančia pergale Krepšinio komanda Vertigo Radijas tau pasirodymą Kauno mero taurės 2012 varžybose pradėjo truškinančia pergale prieš KK Maybe Galutinis rungtynių rezultatas 40 100 SK